Kadra

Kadra

mgr Monika Sobieska dyrektor

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

mgr Katarzyna Małachowska wicedyrektor

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog, logopeda

 

mgr Joanna Wieczorek    

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog, surdopedagog

 

mgr Justyna Garbacz

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego,

 

mgr Aleksandra Wrożyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

języka angielskiego, oligofrenopedagog,

 

mgr Monika Woryna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

licencjat Bernadeta Chrapiec

nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej

 

licencjat Maria Gilga

nauczyciel wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

licencjat Grażyna Ciołek

nauczyciel wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

mgr Małgorzata Kawka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog, logopeda, terapii pedagogicznej,terapii integracji SI

socjoterapii,

 

mgr Hanna Bukowiec

nauczyciel nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

mgr Beata Niedzielska-Dawid

psycholog

 

mgr Dominika Grychtoł

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog

 

licencjat Zuzanna Gojny

oligofrenopedagog

nauczyciel wychowania przedszkolnego, języka angielskiego

 

mgr Hanna Filipowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

logopeda

 

mgr Joanna Kondrak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, 

oligofrenopedagog,

 

mgr Alina Rudzińska - Adamiec

fizjoterapeuta, 

 

mgr Dorota Korzusznik

fizjoterapeuta,

 

mgr Ewa Skorupa Katechetka

 

Ewa Piórecka                            sekretarka

Iwona Raszka                           intendent - dietetyk

Joanna Rasek                           praczka

Zofia Ciszewska                        kucharz

Aleksandra Skopek                   pomoc kucharza

Iwona Baron                             pomoc kucharza

Joanna Górecka                       woźna oddziałowa w grupie Biedronki

Teresa Niemczyk                       woźna oddziałowa w grupie Kaczuszki

Ewelina Pawlas                         woźna oddziałowa w grupie Stokrotki

Kinga Denisiuk                          woźna oddziałowa w grupie Słoneczniki

Joanna Rasek                            woźna oddziałowa w grupie Przedszkolaczek

Halina Płaczek                           woźna oddziałowa w grupie Misie

Joanna Szymura                        woźna oddziałowa w grupie Jagódki

Andrzej Fojcik                             konserwator

Eugeniusz Kretek                        ogrodnik